Lajme

Prishtinë: Gjendet i vdekur një burrë në market

Autori: Gazeta inFokus 09:00 | 07 May 2022

Një person është gjetur i shtrirë paditen e së premten në një market të Prishtinës, shkruan Gazeta Infokus.

Policia ka njoftuar se vdekjen e viktimës e ka konstatuar mjeku kujdestar.

“Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitë përkatëse si dhe mjeku kujdestar i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës”, njofton policia.

Gjithashtu, është bërë e ditur se me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion./Gazeta Infokus/

Të tjera