Lajme

Prishtinë: E dyshuara sulmon dy policë, arrestohet

Autori: Gazeta inFokus 10:11 | 26 September 2023

Në Prishtinë është raportuar se e dyshuara femër kosovare ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë të cilët kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor.

Bëhet e ditur se e dyshuara është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera