Lajme

Prishtinë: Autobusi godet veturën tek Rrethi i Flamurit

Autori: Gazeta inFokus 18:02 | 09 June 2022

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë të Rrethi i Flamurit në Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Në disa pamje të siguruara nga Infokus, shihet se në aksident janë përfshirë një autobus urban dhe një veturë.

Në këto pamje shihet se autobusi ka goditur veturën nga mbrapa.

Ende nuk dihet nëse ka të lënduar nga ky aksident./Gazeta Infokus/

Të tjera