Lajme

Prishtinë| Arrestohet një person për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi

Autori: Gazeta inFokus 11:26 | 28 April 2021

Gjate ditës së martë është arrestuar një person pasi i njëjti ka shantazhuar një femër, shkruan Gazeta inFokus.

I dyshuari kishte incizuar dhe publikuar fotot dhe video-incizimet me qëllim të përfitimit material duke i kërkuar para.

Sali Berisha e pranon humbjen e PD-së: Vjen reagimi i parë i ish- kryeministrit shqiptar

“Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje“, thuhet në raportin e policisë.

Rasti është raportuar si keqpërdorim i fëmijëve në pornografi. /Gazeta inFokus/

Të tjera