Lajme

Prishtinasi shantazhohet në rrjetet sociale

Autori: Gazeta inFokus 10:07 | 11 October 2021

Një person nga Prishtina është ankuar në Policinë e Kosovës se është shantazhuar në rrjetet sociale.

Ai menjëherë ka njoftuar policinë derisa rasti është duke u hetuar.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se deri sa ishte në kontakt me një person të dyshuar përmes rrjeteve sociale, i dyshuari e ka shantazhuar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori dhe rasti është duke u hetuar”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Të tjera