Lajme

Prishtinasi kapet nga policia në aeroportin e Prishtinës, kishte elektroshok

Autori: Gazeta inFokus 09:39 | 19 April 2023

Policia ka njoftuar se në aeroportin e Prishtinës në valixhen e një personi është gjetur dhe sekuestruar një elektroshok.

Me vendim të prokurorit, rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Njoftimi i plotë i policisë:

“Është raportuar se gjatë kontrollit te i dyshuari mashkull kosovar  në valixhen e tij është gjetur dhe sekuestruar, një elektroshokë. Në konsultim me prokurorin është inicuar rasti dhe shkon në procedurë të rregullt”./Gazeta Infokus/Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Me partneritet strategjik, Klinika Zhan Mitrev do të bëhet qendër klinike rajonale sipas standardeve më moderne

Të tjera