Sport

Prishtina shënon edhe golin e dytë ndaj Arbërisë

Autori: Gazeta inFokus 13:25 | 19 February 2021

Arbëria dhe Prishtina po luajnë aktualisht, në kuadër të xhiros së 20-të në Superligën e Kosovës, shkruan Gazeta inFokus.

Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e qytetit në Ferizaj, Prishtina ka thelluar epërsinë duke shënuar edhe golin e dytë.

Edhe kësaj radhe realizator Leonit Abazi, në minutën e 21-të./Gazeta inFokus/

Të tjera