Sport

Prishtina emëron dy nënkryetarë të Bordit Drejtues

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 23 April 2021

KB Prishtina gjatë ditës së premte ka emëruar dy zyrtarë të rinj të Bordit Drejtues, shkruan Gazeta inFokus.

Presidenti i klubit, Burim Maraj, ka njoftuar se bëhet fjalë për Ferit Zekollin dhe Shkumbin Jakupin, të cilët do të marrin përsipër detyrat e tyre.

Lajmin e ka bërë të ditur vet klubi nga kryeqyteti me anë të një postimi në llogarinë e tyre zyrtare në facebook.

Me poshtë gjeni njoftimin e Prishtinës./Gazeta inFokus/

Presidenti Maraj, emëron dy nënkryetarë të Bordit Drejtues

Sot në zyret e KB Prishtina, presidenti i klubit Burim Maraj…

Posted by KB Prishtina on Friday, April 23, 2021

Të tjera