Sport

Prishtina dhe Dallku i ndajnë përfundimisht rrugët

Autori: Gazeta inFokus 12:12 | 16 September 2020

Klubi i Prishtinës gjatë ditës së stome ka njoftuar për largimin e trajnerit Armed Dallku, shkruan Gazeta inFokus.

Përmes një postmi në facebook klubi nga kryeqyteti tregoj që është ndërprerë bashkëpunimi më trajnerin duke njoftuar që vendimi është marrur me marrëveshje reciproke.

Dallku është trajneri më i ri që me Prishtinën ka fituar Kupën e Kosovës.

Më poshtë keni postimin e plotë të Prishtinës./Gazeta inFokus/

Prishtina ka ndërprerë bashkëpunimin me DallkunKlubi i dëshiron sukses në vazhdim të karrierësPrishtina ka shkëputur…

Gepostet von FC Prishtina am Mittwoch, 16. September 2020

 

Të tjera