Rozë

Princi William shihet për herë të parë në publik prej kur Kate Middleton njoftoi se u diagnostikua me kancer

Autori: Gazeta inFokus 13:21 | 12 April 2024

Princi William është parë për herë të parë në publik prej kur u bë i ditur lajmi se bashkëshortja e tij Kate Middleton vuan nga kanceri.

Ai mori pjesë në ndeshjen e parë çerekfinale të Ligës së Konferencës së Konferencës së Aston Villas kundër ekipit Lille OSC, raporton Page Six.

Princi i Uellsit, nuk ishte i vetëm pasi shoqërohej edhe nga djali i tij, Princi George.

-Advertisement-

Ata po qëndronin në tribunat e stadiumit për të përcjell këtë ndeshje derisa ishin veshur me veshje serioze dhe brohorisnin për ekipin e tyre të preferuar.

Princi i Uellsit është një tifoz i flaktë i futbollit dhe madje shërben si president i Federatës Angleze të Futbollit.

Kjo besohet të jetë paraqitja e parë e tij publike, prej kur Kate Middleton njoftoi se iu nënshtrua kimioterapisë parandaluese; lajmi që tronditi mediet botërore.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Nis bashkëpunimi serioz dhe strategjik midis Comodita dhe JYSK International

Të tjera