Rajoni dhe Bota

Princi Charles ka koronavirus

Autori: Gazeta inFokus 12:01 | 25 March 2020

Princi i Uellsit ka dalë pozitiv me koronavirus, konfirmoi Clarence House.

Princi Charles, 71 vjeçar, po shfaq simptoma të buta “por përndryshe mbetet me shëndet të mirë”, tha një zëdhënës, raporton BBC, transmeton

Dukesha e Cornëall gjithashtu është testuar, por nuk ka virus.

Të tjera