Rozë

Prilli nis në Poloni me “Duje”, familja Kelmendi arrin në Varshavë

Autori: Gazeta inFokus 15:03 | 31 March 2023

Muaji i bukur i pranverës, Prilli do të nis në Varshavë me një këngë shqipe. “Duje” e Albina&Familja Kelmendi do të jehojë nesër në kryeqytetin polak.

Madje për prezantimin e këngëve të Eurovizionit dhe “Duje” të Albina Kelmendit janë shitur numër i madh biletash.

Pas Varshavës, “Duje” do të prezantohet edhe në një kryeqendër të madhe evropiane, në Tel Aviv të Izraelit./Indeksonline/

Ku janë ofertat më të mira për Bajram?

Të tjera