Lajme

Presidentja Osmani e Kryeministri Kurti mbajnë konferencë për media

Autori: Gazeta inFokus 09:22 | 30 July 2022

Sot në orën 12:30, Presidentja e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani-Sadriu dhe Kryeministri Albin Kurti, mbajnë konferencë për media.

Temë e konferencës është vizita në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Aj do të mbahet në Aeroportin Ndërkombëtar “Adem Jashari”.

Të tjera