Lajme

Presidentja nga udhëtimet zyrtare, shkon në Gjilan te vendlindja e burrit

Autori: Gazeta inFokus 13:39 | 15 May 2022

Presidentja Vjosa Osmani, është kthyer në Kosovë, pas vizitave të njëpasnjëshme që i pati në shtete të botës.

Ajo  i ka publikuar dy story në Instagram, bashkë me familjen e saj, dy vajzat dhe bashkëshortin, Prindon Sadriu, derisa janë duke qëndruar në Gjilan, vendlindjen e zotëriut të parë.

Osmani i nisi udhëtimet nga Panamaja, më pas vazhdoi në Kosta Rika, Republikën Dominikane dhe  Shtetet e Bashkuara të Amerikës, transmeton KlanKosova.tv.

Të tjera