Lajme

Presidentja e kryeministri dalin t’i presin të aksidentuarit e Kroacisë

Autori: Islam Morina 22:27 | 27 July 2021

Presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti kanë arritur në aeroportin ndërkombëtar Adem Jashari në Prishtinë për t’i pritur mërgimtarët e lënduar në aksidentin e Kroacisë, shkruan Gazeta Infokus.

Të mbijetuarit e këtij aksidenti tragjik pritet të arrijnë në aeroportin Adem Jashari në orën 22:30, kurse në orën 23:00, pritet të mbahet konferencë për media./Gazeta Infokus/

Të tjera