Sport

Presidenti i gjigantit të La Ligas rezulton pozitiv me Covid-19

Autori: Gazeta inFokus 22:18 | 04 January 2022

Varianti i ri i koronavirusit ‘Omicron’ është përhapur më të madhe edhe në Spanjë, shkruan Gazeta inFokus.

Kësisoj këtij virusi nuk i ka shpëtuar as presidenti i klubit të Barcelonës, Joan Laporta.

Ai ka rezultuar pozitiv me Covid-19 pasditen e së martës, pasi në mëngjes doli negativ.

Laporta pas infektimit me koronavirus është izoluar në shtëpi dhe nuk do të jetë pran ekipit në dy ndeshjet e radhës./Gazeta inFokus/

Të tjera