Lajme

Presidenti i FFK-së dhe “Dardanët” shpërndajnë dhurata për fëmijë

Autori: Gazeta inFokus 08:38 | 29 December 2021

Presidenti i FFK-së Agim Ademi së bashku me grupin e tifozëve “Dardanët”, për festat e fundvitit do të shpërndajë dhurata dhe fanella të Kombëtares për fëmijët.

Sipas njoftimit, dhuratat do të shpërndahen në:

10:00 – Vizita në SOS Fshatin e Prishtinës
11:00 – Vizita në Shoqatën HANDIKOS
12:00 – Vizita në Shoqatën Down Syndrome Kosova

Të tjera