Sport

Presidenti i Dritës vjen me një reagim, tregon se a do të largohet nga klubi

Autori: Gazeta inFokus 13:38 | 29 April 2021

Presidenti i Dritës, Valon Murseli, ka mohuar të gjithë zërat se ai do të largohet nga klubi, shkruan Gazeta inFokus.

Pas barazimit të Dritës me Besën me rezultat 1-1, Murseli është ofenduar ka njerëz të shumtë, duke ngjallur kështu dyshime që ai do të largohet.

Por, me anë të një postimi në llogarinë zyrtare të skuadrës, Valoni ka thënë se nuk është në planet e tij të largohet nga skuadra dhe se llogaritë i bën në fund të sezonit.

Me poshtë gjeni postimin e plotë të Valon Murselit./Gazeta inFokus/

Te dashur INTELEKTUAL besnik dhe ju adhurues të futbollit.

Klubi jonë FC DRITA në dy ndeshjet e fundit nuk ka marrë…

Posted by Drita FC on Thursday, April 29, 2021

Të tjera