Sport

Paulo Dybala dhuron magji dhe realizon supergol (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 22:07 | 15 January 2020

Juventusi e ka realizuar edhe golin e tretë ndaj Udineses, në duelin që po luhet në kuadër të Kupës së Italisë, shkruan Gazeta inFokis.

Golin e tretë për ‘Zonjën e Vjetër’ dhe të dytin personal e ka shënuar Paulo Dybala.

Argjentinasi ka realizuar një supergol në minutën e 57’ për rezultatin 3-0./Gazeta inFokus/

Të tjera