Sport

Për 7 minuta Astana e përmbysë rezultatin ndaj Manchester Unitedit (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 18:13 | 28 November 2019

Astana dhe Manchester Unitedi po luajnë aktualisht në kuadër të Evropa Ligës, shkruan Gazeta inFokus.

Vendasit arritën ta përmbyseni rezultatin nga 0-1 në 2-1 për shtatë minuta.

Astana e ka barazuar rezultatin 1-1 në minutën e 55’ me golin e Shomko, ndërsa në minutën e 62’ Bernard i Unitedit shënoi në portën e tij për rezultatin 2-1./Gazeta inFokus/

Të tjera