Lajme

Pozhari paralajmëron fund të trishtë për Radojçiqin: Mund të vritet në Serbi

Autori: Gazeta inFokus 12:36 | 04 October 2023

Analisti, Xhevdet Pozhari, ka paralajmëruar një “fund të trishtë” për kryekriminelin serb, Milan Radojçiq, i cili u lirua nga paraburgimi në Serbi.

Në një postim në Facebook, ai thotë se Radojçiq mund të vritet në formë mafioze, e të njëjtin më pastaj ta “vajtojë” presidenti serb, Aleksander Vuçiq, duke e konsideruar “hero”.

Postimi i plotë:

-Advertisement-

E paskan liru Radoiçiçin. Nuk ka hesap Vuçiqi me rreziku me ja nxjerrë të palarat. Atij i duhet heshtja.

Dimri afër. Shtohet numri i aksidenteve! Edhe Radoiçiçit mund t’i dështojnë frenat. Dhe, më pas Vuçiqi të del ta “vajtojë” – vdiq heroi ynë!

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Comodita po tërheq klientë seriozë në Panarin IMM, në Këln të Gjermanisë

Të tjera