Rozë

Poza të nxehta pranë makinës luksoze, Kim Kardashian tregon edhe njëherë “pikat e forta”

Autori: Gazeta inFokus 13:01 | 21 May 2020

Kim Kardashian nuk ngurron të shfaqë anën e saj të egër edhe gjatë ditëve të karantinës. 39 vjeçarja ka “tërbuar” 171 milionë ndjekësit e saj në Instagram me fotot e publikuara teksa shkruante: “E veshur pa patur asnjë vend për të shkuar”.

Në fakt Kim shfaqet veshur vetëm me të brendshme të linjës së saj Skims dhe me një palë “pantallona” kauboj lëkure.

Ylli i reality shoët, shfaqet teksa pozon pranë njërës prej makinave të saj luksoze.

Në një intervistë pak muaj më parë një nga motrat më të famshme Kardashian tha se do të përpiqet të mos publikojë më foto seksi dhe do të mundohet të vishet më shumë por mesa duket, karantina ka bërë që Kim të publikojë çdo ditë foto seksi.

Të tjera