Rozë

Poza të nxehta nga shtrati, kështu provokon Nora Istrefi

Autori: Gazeta inFokus 18:11 | 08 December 2021

Nora Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të dashura por edhe më të komentuara të show bizit shqiptar.

Ajo vjen elegante në çdo paraqitje të saj, ndërkaq format e saja trupore bëjnë që ajo të marrë vëmendje kudo, shkruan “Kosovarja”.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy është një video e këngëtares ku shihet duke pozuar dhe në pah ka vënë format përfekte që Nora ka.

Mëgjithatë me shumë stil dhe elegancë, kështu njihet Nora saher përmendet emri i saj.

Të tjera