Lajme

Portali serb publikon pamje të reja nga dhuna në Kuvendin e Maqedonisë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 15:20 | 29 April 2017

Dhuna në Kuvendin e Maqedonisë është përfolur në të gjitha mediumet botërore dhe është trajtuar nga analistë të ndryshëm në rajon, njofton Telegrafi Maqedoni.

Atë që presin me padurim opinioni janë pamje të reja nga dhuna, të cilët dëshirojnë të shikojnë se çfarë ndodhi. Së fundi portali serb N1 ka publikuar një video prej 12 minutave, e cila siç duket është inçizuar nga individ i cili ka qenë i ngujuar në sallën e konferencave, së bashku me deputetët tjerë.

Videon e plotë të publikuar nga N1 e gjeni këtu.

Etiketa:
Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera