Lajme

Porsche aksidentohet me autobus

Autori: Gazeta inFokus 12:53 | 26 November 2021

Një aksident trafiku ka ndodhur në qendër të Prishtinë, shkruan Gazeta Infokus.

Aksidenti ka ndodhur mes një veture e tipit ‘Porsche’ dhe një autobusi.

Nuk raportohet për të lënduar

Gazeta Infokus ka siguruar pamje nga aksidenti. /Gazeta Infokus/

Të tjera