Lajme

Politikani i njohur grek sot në Kosovë, kjo është agjenda e tij!

Autori: Gazeta inFokus 09:33 | 05 May 2021

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se gjatë ditës së sotme në Prishtinë do të vijë për vizitë kryetari i Athinës, Kostas Bakoyannis

Në njoftim thuhet se kryetari i Athinës do të takohet me kryetarin Shpend Ahmeti në ora 14:00.

Mjekët dhe studentët mësojnë në xhunglat e Mianmarit se si të gjuajnë me armë

“Me 5 maj në orën 14:00, Kryetari Shpend Ahmeti pret në takim Kryetarin e Athinës, Kostas Bakoyannis. Ndërsa në orën 15:00 do të dalin bashkë në konferencë për media.

Kostas Bakoyannis Elected New Mayor of Athens

Takimi mbahet në katin e parë, në ndërtesën e vjetër të Komunës”, thuhet në njoftim.

Të tjera