Lajme

Policia tregon si të menaxhojmë stresin e të përballojmë kohën e Koronavirusit

Autori: Gazeta inFokus 14:33 | 26 March 2020

Policia e Kosovës, ka publikuar disa këshilla për mënyrën se si të luftohet sa më mirë Koronavirusi.

Kjo në aspektin psikologjik, duke larguar sa më shumë stresin, e duke mbajtur në nivel shëndetin mendor, shkruan gazeta inFokus.

Postimi i plotë i Policisë së Kosovës:

Policia e kosovës
Policija kosova
Kosovo police
Drejtoria e Shërbimeve Shëndetësore

KORONA VIRUSI DHE SHËNDETI…

Posted by Kosovo Police on Thursday, 26 March 2020

 

 

Të tjera