Lajme

Policia shqipton 982 gjoba trafiku për 24 orë

Autori: Islam Morina 11:17 | 22 February 2021

Gjatë 24 orëve që kemi lënë pas, Policia e Kosovës ka shqiptuar 982 gjoba pëtr kundërvajtje në trafikun rrugor, shkruan Gazeta inFokus.

Ndërkohë që është raportuar për një aksident me fatalitet në Podujevë, ku një këbësor ka humbur jetën, 16 aksidente me të lënduar dhe 16 aksidente më dëme materiale./Gazeta inFokus/

Të tjera