Lajme

Policia në aksion, arreston 16 persona vetëm të dielën

Autori: Gazeta inFokus 09:58 | 26 February 2024

Gjatë 24 orëve të fundit, Policia e Kosovës ka arrestuar 16 persona për incidente dhe vepra të ndryshme penale.

Arrestimet janë kryer në raste të ndara dhe në të gjitha rajonet e vendit.

Me urdhër të prokurorit, 12 prej të arrestuarve janë dërguar në qendrën e mbajtjes ndërsa katër janë liruar në procedurë të rregullt.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera