Lajme

Policia jep detaje për përleshjen me armë në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 14:53 | 25 April 2017

Në rrugën “Lekë Dukagjini” në lagjen “Dardania” në Prishtinë, janë përleshur disa persona dhe si pasojë njëri nga ta është dërguar për trajtim në QKUK për shkak të lëndimeve që i mori nga përleshja me thikë. Policia e ka konfirmuar për Gazetën Express se personat e dyshuar kishin edhe armë zjarri.

Si pasojë e përleshjes në mes të disa personave që ndodhi sot rreth orës 11:30 në lagjen “Dardania” në Prishtinë, një person është dërguar në QKUK pasi ka marrë lëndime nga thika, dhe dy persona janë arrestuar.

Dy automjete janë dëmtuar nga predhat ka konfirmuar zëdhënësja e policisë Flora Ahmeti për Gazetën Express.

-Advertisement-

Me urdhër të prokurorit, dy persona janë dërguar në mbajtje./GazetaExpress

 

 

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera