Lajme

Policia jep detaje për krimin e rëndë në Baks të Skenderajt

Autori: Gazeta inFokus 21:05 | 23 July 2022

Pak më parë u raportua për një vrasje në fshatin Baks të Skenderajt dhe pagosjen e dy të tjerëve.

Rasti tani është konfirmuar edhe nga policia rajonale.

Fexhirije Pllana ka deklaruar se kanë pranuar një informacion se tre persona janë plagosur me armë zjarri në fshatin Baks të Skenderajt, ku njëri nga ta ka vdekur shkruan IndeksOnline.

Ajo tha se të gjitha njësitet policore ndodhën në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Të tjera