Lajme

Policia jep detaje për aksidentin mes dy veturave dhe një autobusi, ka edhe të lënduar

Autori: Gazeta inFokus 13:11 | 20 November 2020

Dy persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti mes dy veturave dhe një autobusi në dalje të Prishtinës, saktësisht tek rrethrrotullimi në drejtim të Fushë Kosovës.

Policia e Kosovës ka thënë për gazetën infokus se aksidenti ka ndodhur rreth orës 10:30.

Ndërsa me rastin po merret njësiti i trafikut/Gazeta inFokus/

Të tjera