Lajme

Policia e Kosovës hap konkurs për katër vende pune

Autori: Gazeta inFokus 15:19 | 15 September 2022

Policia e Kosovës ka hapur konkurs për katër vende të punës.

PK po kërkon një autolimar, një autoelektricist dhe teknik metalpunues (axhustator) – dy vende të lira pune.

Detajet për konkursin mund t’i gjeni në postimin e Policisë së Kosovës.

Të tjera