Lajme

Policia arreston tre të dyshuar për lëndë narkotike në Pejë

Autori: Gazeta inFokus 23:39 | 11 January 2022

Rreth orës 22:00 të mbrëmjes së sotme, Policia e Kosovës në rajonin e Pejës ka arrestuar tre persona.

Sipas burimeve nga atje mësohet se tre të dyshuarit janë arrestuar për përdorim dhe posedim të lëndëve narkotike, shkruan Gazeta Infokus.

Në vijim ndiqni pamjet nga ky rast:

Të tjera