Lajme

Policia arreston personin që po e kërkonte në Aeroportin e Prishtinës

Autori: Gazeta inFokus 10:21 | 24 April 2021

Policia e Kosovës mbrëmë rreth orës 18:30 ka arrestuar një person në Aeroportin e Prishtinës “Adem Jashari”.

Polica gjobit afër 2,000 qytetarë dhe arreston 34 persona

Personi i arrestuar ishte shpallur në kërkim që një kohë.

Pas arrestimit, ai është dërguar në Stacionin e Pejës, ku po mbahet në mbajtje.

Të tjera