Lajme

Polici shqiptar i dehur “bën 8-she” nëpër rrugë, publikohet video

Autori: Gazeta inFokus 23:20 | 17 January 2022

Një qytetar nga kryeqyteti i Shqipërisë, ka dërguar pamje të një zyrtari policor i cili shihet duke ecur dhe duket se me vështirësi mban “balancin” e trupit.

Qytetari ka dërguar videon në “JOQ Albania” ku ka thënë se ngjarja është kapur në video tek ish-fusha e aviacionit në Tiranë.

Ai ka pyetur se me çfarë note do ta vlerësonin qytetarët patrullimin e këtij zyrtari policor, i cili dyshohet se ka qenë në gjendje të dehur.

Më poshtë gjeni videon:

Të tjera

rel="nofollow"