Lajme

Polici grushton qytetarin e arrestuar (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:19 | 15 May 2017

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka grushtuar një qytetar pasi ky i fundit është arrestuar, në perfieri të Prishtinës.

Në një video të dërguar në KALLXO.com shihet se si një pjesëtar i Policisë së Kosovës godet një qytetar i cili ndodhet në makinën e policisë.

Në videon e dërguar thuhet se ngjarja ka ndodhur dje rreth mesditës në afërsi të qendrës tregtarë “Albi Mall”.

Në videon e dërguar shihet se përpos personit që goditet nga polici, i arrestuar dhe i prangosur është edhe një qytetarë tjetër ndërsa në momentin kur qytetari goditet nga polici, të pranishëm në vendngjarje janë edhe disa policë të tjerë që nuk ndërhyjnë.

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera