Lajme

Podujevë: Babai raporton se i është zhdukur vajza

Autori: Gazeta inFokus 09:16 | 05 October 2022

Një person në Podujevë ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk e di se ku mund të ketë shkuar.

Sipas policisë, rasti është duke u hetuar.

“Podujevë 02.10.2022 – 18:00. Më 04.10.2022 një mashkull kosovar ka raportuar se vajza e tij është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen saj”, thuhet në raportin e policisë.

Të tjera