Rozë

‘Po ta boj hallall’, Engjellusha Salihu bashkëpubim me Afrim Muqiqin

Autori: Gazeta inFokus 16:52 | 21 May 2020

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muçiqi po vijnë me bashkëpunim, ndërsa për fansat kanë zbuluar datën e publikimit të tij.

“Po ta boj hallall”, mban titullin kënga e dy artistëve, të cilën do ta publikojnë të shtunën (23 maj), të shoqëruar edhe me videoklip.

Ishte Engji ajo e cila ndau një fotografi të shkëputur nga klipi me Afrimin, ku edhe njoftoi pët datën e publikmit të këngës, shkruan lajmi.

“Jam shume e lumtur te ju lajmeroj qe kenga “Po ta boj hallall” ne duet me @afrimofficial do te lansohet te shtunen 🙏🏻 @vizionmediaofficial“, ka shkruar ajo.

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur Engji dhe Afrimi, të cilët po bashkëpunojnë për herë të parë për një projekt muzikor.

Të tjera