Rozë

A po i prish Egzona raportet me kunatën? (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:39 | 28 April 2017

Çifti simpatik Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzona së shpejti pritet të bëhen prindër për herë të parë.

E si duket Egzona ka shumë raporte të mira me familjen e Albatritit, sidomos me kunatën e saj Albionën, transmeton Gazeta Express.

Këtë më së miri e dëshmon një fotografi e publikuar nga Egzona.

-Advertisement-

Ajo në profilin e saj në Instastory shihet së bashku me Albionën.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Afër dhjetë mijë banorë të fshatrave të Skenderajt përfitojnë nga rrjeti i ri elektrik

Të tjera