Rozë

Po nxehet atmosfera para “Dale”

Autori: Gazeta inFokus 13:56 | 06 July 2021

Butrint Imeri, Kida dhe Ledri Vula pritet që nesër mbrëma ta sjellin këngën e tyre më të re “Dale”

Kënga pritet që të lansohet nesër, më 2 korrik derisa treshja e njohur e skenës shqiptare ka punuar një klip tejet interesant që e ka realizuar në Antalia.

Lexo Edhe:

Rekord që vështirë do të përsëritet, “Dale” thyen çdo parashikim

E para kësaj, Butrinti por edhe Kida dhe Ledri kanë postuar foto e video në Story ku shihet atmosfera që ka mbizotëruar gjatë xhirimeve të klipit e që janë bërë në një fushë golfi.

Derisa në një postim Butrinti ka shkruar “T’premten n’12-të t’natës bomba me t’mitë”.

Kujtojmë se Butrinti pat sukses edhe me këngën “Dujem” që e lansoi para një jave dhe deri tani ajo ka pasur më shumë se 5.3 milionë klikime. /GazetaExpress/

Të tjera