Fun & Video

Po merrej në pyetje/ Momenti kur i riu tenton t’i rrëmbejë armën polices (Video)

Autori: Gazeta inFokus 13:10 | 21 June 2021

Një 27-vjeçar, i akuzuar për vrasjen e një fëmije, tentoi të sulmonte një oficere, teksa po merrej në pyetje nga policia. Ngjarja ndodhi brenda një stacioni policie në Las Vegas.

Terrell Rhodes “rrëmbeu” pistoletën dhe filloi të ndeshej me oficerët, të cilët u pëoqën ta neutralizonin.

Incidenti u kap nga kamerat e sigurisë. Pamjet tregojnë momentin kur Rhodes kap armën me të dyja duart, derisa tre oficerë përpiqen t’ia marrin atë.

Të tjera