Fun & Video

Po kryenin marrëdhënie seksuale në mes të plazhit, arrestohet çifti

Autori: Gazeta inFokus 11:28 | 08 December 2021

Një çift është arrestuar, pasi kanë kryer marrëdhënie seksuale në mes të një plazhi në Brazil.

Sipas medieve të huaja, dyshja u kap mat nga kamerat e sigurisë, që ishinvendosur në zonën e plazhit, e cila njihet si një ndër pikat më të frekuentuara nga turistët.

Pavarësisht se rreth tyre kishte dhe njerëz tjerë, çifti ishte i fokusuar te marërdhenia seksuale.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur më 4 dhjetor dhe se menjëherë pas publikimt, pamjet e çiftit që bëjnë seks në mes të palzhit, pa e vrarë mendjen nga njerëzt përreth kanë bërë xhiron e rrjetit në Brazil, e jo vetëm.

Të tjera