Rozë

“Po jetoj një përrallë”, Kiara bën reagimin e parë pas martesës me Luizin

Autori: Gazeta inFokus 14:50 | 07 May 2023

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito të cilët lidhjen e tyre e nisën brenda shtëpisë së Big Brother kanë kurorëzuar mbrëmë dashurinë e tyre në martesë.

Kiara sot ka postuar disa fotografi nga ceremonia madhështore, ku bashkëngjitur me to shkruan:

“Po jetoj një përrallë dhe kjo është për shkakun tënd. Një natë e mbushur me emocione që bënë edhe një herë zemrën time të rrahë shumë fort”.

-Advertisement-

View this post on Instagram

 

A POST SHARED BY KIARA TITO (@KIARATITO)

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera