Fokus

Po barte udhëtarë pa regjistrim policia kap në flagrancë autobusin e kësaj linje

Autori: Gazeta inFokus 10:18 | 12 February 2024

Policia e Kosovës ka identifikuar se është pa regjistrim dhe pa sigurim një autobus që barte qytetarët për në fshatin Miradi në Fushë Kosovë.

Policia e ka ndaluar këtë autobus tek rrethi në Fushë Kosovë, derisa ende nuk dihet se çfarë masa janë marrë ndaj pronarëve të kësaj linje.

Gazeta Infokus e ka parë nga afër dhe ju sjell pamje nga vendi i ngjarjes.

-Advertisement-

Kujtojmë se përmes pajisjeve të reja veturat e policisë së Kosovës mund të identifikojnë veturat e paregjistruara vetëm duke kaluar afër tyre./Gazeta Infokus/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera