Sport

Plisat takojnë skuadrën e Prishtinës para ndeshjes me Barcelonën

Autori: Gazeta inFokus 19:45 | 14 January 2021

Skuadra e Prishtinës në futsall nesër takohet me Barcelonën, në kuadër të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta inFokus.

Dje, para nisjes për në Spanjë, atje ku edhe do të zhvillohet ky ballafaqim, tifozët e Prishtinës, ‘Plisat’, kanë përcjellur djelmoshat të cilëve u kanë uruar suksese.

Më poshtë gjeni postimin e ‘Plisave’ në llogarinë e tyre zyrtare në facebook./Gazeta inFokus/

RRUGA E MBARË DJEMA!
Mbrëmë në mesnatë ishim në përcjellje të klubit tonë të zemrës së futsallit, FC Prishtina, në prag të udhëtimit të tyre drejt Spanjës.
Shprehëm përkrahjen tonë për ta dhe ju uruam rrugë të mbarë.
Luni për Plisat!

Të tjera