Lifestyle

Plas sherri në festën ‘topless’ në plazh (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:12 | 21 May 2020

Rreth 200 persona u arrestuan dhe 2 burra u qëlluan me armë në një plazh në Teksas, SHBA. Ata ishin mbledhur në festivalin e përvitshëm vjetor, ku festojnë mes alkoolit dhe muzikës.

Por, situate doli jashtë kontrollit dhe u desh ndërhyrja e policisë për të qetësuar dhe normalizuar situatën. Festa ‘topless’ mbledh qindra-mijëra persona çdo vit.

Të tjera