Rozë

“Plas” sherri mes reperave, Fero me koment ofendues në foton e Noizyt

Autori: Gazeta inFokus 18:06 | 13 July 2022

Në një postim në Instagram të personazhit të njohur të rrjeteve sociale, Aleks Visha, ai ka publikuar një foto të Noizyt së bashku me babain e tij, krahas së cilës shkruan: “Thuani mendimin tuaj.”

Në seksionin e kometeve ka shkruar edhe reperi Fero, i cili ka lënë disa komente me shkronja veçmas dhe u ka lënë hapësirë fansave në dorë për interpretimin.

Përfundimi në të cilin kanë dal pjesa më e madhe e tyre po shpërndahet me shpejtësi në rrjetet sociale. duke nxjerrë në përfundim frazën ofenduese: “P** mashkull.”

Të tjera