Rozë

Plas lufta mes Donjetës dhe Damianos, kush po i ‘nxin faqen’ Big Brother…? (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:05 | 15 May 2017

Brenda shtëpisë së Big Brother dukej se gjithçka mes tyre shkonte për mrekulli.

Entuziazmi i tyre kur publiku bëri çift Damianon dhe Donjetën la të gjithë pa fjalë.

Por me sa duket dalja e Damianos në ‘Xing’ ka lëkundur marrëdhënien e tyre.

Donjeta pas largimit me dëshirën e saj nga Big Brother pohoi se ajo ka qëndruar e izoluar madje nuk mundi të kishte asnjë kontakt me familjarët.

Ndërkohë Damiano ka pohuar të kundërtën. Ai tha se kur ka kontaktuar me Veseli (Ish fituesin e Big Brother) Donjeta ishtë ngjitur tij duke lënë të kuptohej se dhe ajo foli me të.

Kjo mund të jetë një nga arsyet pser ka plasur një luftë virtuale mes tyre.

Ka qenë Damiano ai i cili e ka quajtur mosmirënjohëse duke i kujtuar Donjetës së ka qenë aty gjithmonë për të, për ta mbrojtur edhe kur të tjerët i kanë thënë se ngjan si burrë brenda shtëpisë. Më pas Donjeta ka bërë një reagim duke thënë “Loja ishte lojë, normal që do më mbrojë se e kishe të detyrueshme. Vazhdo shiko ëndrra me sy hapur dhe vazhdo flit për mua se kam qejf”.

Mirëpo fanasat e Damianos kanë bërë namin duke sharë Donjetën në profilin e tij ndaj ai është detyruar që ta fshijë postimin duke dhënë edhe arsyen. “Pavarsisht çdo gjëje, këtë nuk jua lejoj asnjërit, të ofendoni dhe shani” – ka thënë ai duke e fshirë kështu postimin.

Reagimet e tyre janë të një pas njëshme. Nuk dihet nëse ata do të kenë një përballje për të sqaruar këtë konflikt të hapur. Se kush thotë të vërtetën në këtë mes mbetet përr t’u parë.

Etiketa:
UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera