Lajme

Plagosje në qendër të Gjilanit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 12:05 | 15 May 2017

Një plagosje e rëndë ka ndodhur në mëngjesin e sotëm në qendër të Gjilanit.

Lajmin për klankosova.tv e ka konfirmuar dhe zëdhënësi i policisë për këtë rajon, Ismet Hashani, i cili tha se me të njoftuar për rastin, njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Hashani bëri të ditur se rasti është duke u hetuar, derisa detaje të tjera rreth këtij incidenti, do të publikohen së shpejti.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera